עמוד הבית ניוזלטר צור קשר
חיפוש באתר :   
אודותינו למי אנחנו עוזרים הלב שלי עם ילדי וראייטי אירועים שיתופי פעולה סיפורים אישיים כולנו מתגייסים צופי וראייטי לתרומה/חנות מוצרים לב הזהב התנדבות מידע וטפסים

מרכז וראייטי ירושלים
   עמוד הבית >> אודותינו >> מרכז וראייטי ירושלים

מרכז וראייטי ירושלים

מרכז וראייטי ירושלים, הוקם בשנת 1994, כדי לשמש בית חם לילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם. מרכז וראייטי ירושלים, הוקם כדי לקדם את זכותו של כל ילד למירב ההזדמנויות למיצוי כישרונותיו ולקידום השתלבותו בחברה. מרכז וראייטי ירושלים, משתייך לארגון וראייטי העולמי, ופועל בשיתוף עם "וראייטי" ישראל. מרכז וראייטי ירושלים מאגד תחת קורת גג אחת מכלול מסגרות טיפוליות ותמיכתיות, בהן משתתפים מאות ילדים עם צרכים מיוחדים.

לאתר וראייטי ירושלים לחץ כאן...

 

 

                

שילוב בעלי לקויות בתעסוקה:     

יחידת ההתנדבות במרכז וראייטי ירושלים, משתתפת בשנה האחרונה בתכנית רחבה שמטרתה לתרום לשילוב צעירים בעלי לקויות שונות בשוק העבודה.

חן בר (21) מועסקת במסגרת הפרויקט, כבת שירות לאומי בגן ארז – גן חובה לילדים עם התפתחות תקינה, ולוקחת חלק בתכנית "שעל", תכנית שהוקמה בעקבות רצון של לקויי ראייה ועיוורים אשר נתקלו בקושי למצוא מקומות עבודה, להשתלב במערך ההתנדבות של השירות הלאומי.

חן גדלה בראשון לציון ואובחנה בגיל שש בניוון עצב הראיה (optic atrophy), מחלה הגורמת נזק לסיבי עצב הראיה ומתבטאת בירידה בחדות הראיה, קשיים בראיית צבעים וכן ירידה בבהירות התמונה.

אנו משתפים אתכם בדבריה:

"אני מסייעת בתחום הלוגיסטי בגן כמו לפנות ולהדיח כלים ולהגיש לילדים ארוחה חמה. אני חלק מהצוות החינוכי של הגן, יושבת עם הילדים בקבוצות ועובדת איתם בתחומים שונים כמו יצירה, אומנות, דפי עבודה ומשחק. אבל בעיקר נותנת לילדים חום ואהבה".

"בוראייטי מתייחסים אלי כשווה בין שווים וזה מעניק תחושה של שייכות. למדתי לעבוד בצוות, פיתחתי גישה לילדים ודרכי התמודדות איתם ובעיקר למדתי על היכולות הרבות שלי ודווקא מהקושי הגדול שעברתי אני יכולה לתרום מניסיוני ולסייע לילדים". החלום שלי הוא להמשיך ולעבוד בתחום גם בעתיד.

 

 

 

 

 

 


 

משרדי "וראייטי" ישראל יהיו סגורים לרגל חג הפסח בין התאריכים 10-18/4/17 חג שמח
קרא עוד ...     


מחר עם אתגר – לראשונה בישראל - קרש הצלה תעסוקתי להורים לילדים עם מוגבלות
קרא עוד ...     


ברכות חמות לרגל גיוסו של מתן
קרא עוד ...     


ברכות חמות לרגל גיוסם לצה"ל
קרא עוד ...     


רוצים להישאר מעודכנים כל הזמן?
קרא עוד ...     


מעגלים לטובת ילדי וראייטי
קרא עוד ...     


רוצים לתרום?
קרא עוד ...     


צמידי קרושיאני
קרא עוד ...     


משפחות יקרות, מהיום באפשרותכן לבצע ישירות דרך האתר את הדברים הבאים:
קרא עוד ...     


אודותינו למי אנחנו עוזרים אירועים שיתופי פעולה סיפורים אישיים לתרומה לב הזהב התנדבות פנייה לסיוע
      פרוסייטס